angelus - komentarze


Jak ja nie lubie moich kolegów z klasy.Jest u nas taki Kuba .Jak on mnie dzisiaj wkurzył.Nienawidze go.
Dzisiaj na lekcjach ciągle mi dogadywał zwłaszcza na matmie,a na historii czepiał się o to,że na blogu napisałam o wypadku mojego taty.Czy to by was nie wkurzyło???W ogóle to własnie Kuba najbardziej mnie denerwuje.Czasami juz tego wszystkiego nie wytrzymuje.Na historii omało co się przez niego nie poryczałam,bo zaczął mówić o tym wypadku mojego taty i jak mi sie to przypomniało to myślałam,że na maxa sie rozpłacze.Na szczęście było tylko kilka kropel łez.
To tyle o tym ... Kubie.
Pamiętacie Maksa tego,o którym wam kiedyś pisałam???No właśnie.Z tego co szłyszałam to powiedział nauczycielce,że ja mu się podobam.
Porażka!!!!!!!!!!
Szczerze mówiąc to trochę się cieszę,że nas podzielą w gimnazjum,ale to tylko trochę.
Na dzisiaj koniec.
pozdro dla:Tomka,Darka.Paulki,Karolci S i D,Olgi,Pauliny,Edyty,Oli,Doroty,Adusi,Martyny i innych
:*:*:*:* dla was

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.06.2006 :: 14:25 :: cle68.neoplus.adsl.tpnet.pl

bula

Siemka Angelus. Wejdz do mnie i zostaw komcia:) dzięki za komcia:) Pozdro dla ciebie!!!
15.06.2006 :: 12:27 :: ckw176.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dzięki za komentarze u mnie. Nie odpisywałam wcześniej z braku czasu, chwilami chęci ... Pozdrawiam serdecznie i wpadaj częściej!! :D
14.06.2006 :: 15:56 :: cjx104.neoplus.adsl.tpnet.pl

sms15

Kuba czasami może wnerwić , sam sie zaczyna ... :)nie martw się nim :* dla ciebie

13.06.2006 :: 22:23 :: cki248.neoplus.adsl.tpnet.pl

Paulinka:D

A ja nie słyszałam jak Kuba Ci tak mówił....bo bym mu dokopała pare kopów w....:Dhehe:D [[[tam gdzie najbardziej boli]]]:D:D albo sama mogłaś....:D Dziex za pozdro!!!:*:*:*Dla CIEBIE!!!
13.06.2006 :: 20:11 :: clr244.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

hehe ja nie skomntuje kuby! Bo go lubie :) Ale głupio zrobił zachowując sie tak!!
13.06.2006 :: 19:53 :: acww213.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dareeek

HejuniaSpox nocia.Współczuje ci tego ..no wiesz ze twój...ale nie ważne.Ale ten qba jest..A ha i dzięki za pozdrowienka
:-] papsiki.www.daro-top.blog.onet.pl
13.06.2006 :: 19:30 :: 195.116.43.115

Paulka

no wspólczuję ci z tym kuba, ale nie przejumj się nim wu mnie w kalsie tes jest kilka pomylonych osób, ale co zrobić!
Talk.pl :: Wróć