12.04.2006 :: 17:02
Dzisiaj napiszę kilka wierszyków. Zabrano mi Ciebie Zabrano mi chwilę radości Jednego nie mogą mi zabrać Mojej do Ciebie MIŁOŚCI Gdy patrzę na Ciebie czuję się lepiej niż anioł w niebie! kocham Cię za to,że przy mnie jesteś! Jesteś mym słońcem-rozświetlasz mi życie Jesteś w mych myślach-w nocy i o świcie Jesteś podporą-dajesz mi siłę Jesteś tym wszystkim co miłe Jestes nadzieją-wskazujesz mi drogę Już żyć bez ciebie nie mogę Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym, Byłeś tylko chłopcem fajnym, Byłeś kimś,kogo nie znałam. Zanim cię nie pokochałam! Co się będę rozpisywać Chcę Ci czas Twój wciąż ożywać, Z Tobą dalej w życie iść Przyjacielem Twoim być! Są ludzie co kochają kwiaty, Są ludzie co kochają bzy. A ja kocham chłopca jednego- Tym chłopcem jesteś TY! Spadła kartka z kalendarza, Już bez Ciebie minął dzień. Moje serce cicho marzy, by powiedzieć KOCHAM CIĘ Lasy zetnie piła, Papier niszczy czas, Ale żadna siła nigdy nie rozłączy nas No i jak wam się podobają wierszyki? Czekam na wasze zdanie. Pozdrowionka